پاورجام سایت تخصصی دانلود پروژه برق و مقالات برق

دانلود ۱۰ کتاب و جزوه کامل آموزش متلب matlab

دانلود 10 کتاب و جزوه کامل آموزش متلب matlabدانلود ۱۰ کتاب و جزوه کامل آموزش متلب matlab

دانلود ۱۰ کتاب و جزوه کامل آموزش متلب matlab مجموعه کاملی از کتب و جزوات آموزشی که به بررسی جامع و کامل نرم افزار متلب در سه سطح مقدماتی ،سطح متوسط و سطح پیشرفته نرم افزار matlab و آموزش سیمولینک matlab میپردازد.

متلب matlab از عبارت Matrix Laboratory گرفته شده است زبان متلب زبانی است که عملکرد و کارایی کامپیوتر را در مهندسی تضمین مینماید و امکانات محاسباتی،برنامه نویسی و تصویری را در محیطی آسان فراهم مینماید .نرم افزار متلب در زمینه های فوق کاربرد دارد : محاسبات ریاضی،مدل سازی و شبیه سازی،ساخت نرم افزار،دسترسی به آنالیز داده ها ،گرافیک و حتی میتوان با نرم افزار متلب انیمیشن و صدا ساخت.

نرم افزار matlab جعبه ابزارهایی برای استفاده های خاص در اختیار کاربران خود قرار میدهد به عنوان مثال جعبه ابزار ریاضیات،بازرگانی،کنترل،شبکه های عصبی و… میتوان نام برد حتی امکان ساخت جعبه ابزار سفارشی و شخصی برای استفاده های پیشرفته فراهم میکند.در برنامه متلب هر متغیر به عنوان یک ماتریس یا بردار شناخته میشود که میتوان تعدادی مقدار را یک جا به یک متغیر تک نام نسبت داد . این قابلیت باعث میشود از مقدار دهی و نمایش تک تک عناصر آرایه که در زبانهای برنامه نویسی به کار میرود جلوگیری شود.

ویژگی های نرم افزار متلب matlab

۱-محیط کاربری بسیار دلپذیر و آسان که امکان برنامه نویسی متنی و گرافیکی را فراهم میکند.این محیط شامل پنجره های فرمان،تاریخچه فرمان،فضای کار،دیرکتوری جاری و… میباشد.پنجره فرمان دستورات را بصورت خط فرمان مانند برنامه نویسی dos دریافت و اجرا میکند.پنجره فضای کار همه متغیرهای فضای کار را با مشخصات کامل آنها نشان میدهد.پنجره های واسط کاربرد دینامیک دارد و ممکن است شامل پنجره فرعی باشند.

۲-روشهای مختلف در ترسیم های دو بعدی و سه بعدی.

۳-دارای کتابخانه بزرگ از توابع مختلف مقدماتی تا پیشرفته.

۴- دارای زبان قوی هم برای فرامین کوتاه و یکبار مصرف و هم برای برنامه نویسی های بزرگ.

۵-واسط میان برنامه API که امکان فراخوانی برنامه های matlab از زبان های برنامه نویسی C و fortran و تبدیل فایلهای متلب به زبان C و استفاده از موتور محاسباتی نرم افزار متلب در این زبانها را ایجاد مینماید.با استفاده از این تبدیلات میتوان برنامه های نوشته شده محیط متلب را بصورت اجرایی در آورد و همچنین امکان ایجاد فایلهای اجرایی بصورت گرافیکی برای استفاده در ویندوز وجود دارد.

۶-همچنین نرم افزار متلب دارای راهنمای جامع و کامل در خود میباشد و امکان پرینت گرفتن از این راهنما و یا تهیه بصورت فایل فایل pdf ممکن میباشد.

آموزش سیمولینک نرم افزار matlab در برق

همچنین جزوه آموزشی محیط سیمولینک نرم افزار متلب با یک مدار ساده از سیستمهای برق قدرت بصورت کامل و آسان آموزش داده شده است سیمولینک محیطی میباشد برای شبیه سازی سیستمهای دینامیکی محیط سیمولینک دارای کتابخانه بزرگی در زمینه رشته های برق و مکانیک میباشد و همچنین جزوه آموزشی پردازش تصویر با استفاده از نرم افزار matlab که یک جزوه کامل در این زمینه میباشد میتوانید دانلود نمایید.

 

مطالب مرتبط :

دانلود جزوه آموزش نرم افزار متلب (MATLAB)

دانلود جزوه پاورپوینت درسی آموزش نرم افزار متلب (MATLAB)

 

—————————————————www.powerjam.ir—————————————

downloadدانلود : دانلود ۱۰ کتاب و جزوه کامل آموزش متلب matlab

passwordرمز : www.powerjam.ir

size    حجم : ۴۹MB

homeمنبع : وب سایت پاور جام

—————————————————www.powerjam.ir—————————————

مقالات مرتبط

۲۸ دی
جزوه آموزش نرم افزار متلب (MATLAB)

جزوه آموزش نرم افزار متلب (MATLAB) جزوه آموزش نرم افزار متلب (MATLAB) که در این پست قرار دادیم در قالب فایل پاورپوینت میباشد که به آموش نرم افزار متلب پرداخته است. همچنین ۱۰ کتاب و جزوه کامل آموزش نرم افزار متلب در سایت قبلا قرار دادیم که میتوانید با کلیک اینجا دانلود کنید.متغیرهایی که در […]