پاورجام سایت تخصصی دانلود پروژه برق و مقالات برق

خرید و معاوضه

خرید و معاوضه پروژه برق

معاوضه پروژه برق : شما میتوانید فایل word پروژه مورد نظرتان بدون پرداخت وجه دریافت کنید به این صورت که پروژه ای که توسط خودتان تهیه شده باشد و یا با رضایت صاحب اثر در قالب فایل word ، قابل ویرایش ،تعداد صفحات بیش از ۶۰ صفحه استاندارد ،دارای منابع ، در صورتی که شبیه سازی یا برنامه نویسی باشد همراه با فایلهای مورد نیاز و همچنین در رابطه با یکی از گرایشهای برق باشد . برای ما به آدرس ایمیل info@powerjam.ir به همراه کد پروژه مورد نظرتان ارسال کنید تا فایل word پروژه مورد نظر برای شما ارسال شود.

خرید آنلاین فایل word پروژه ها و پایان نامه های برق

کد پروژه مورد نظرتان در قسمت جستجوی سایت سرچ کنید و یا از قسمت  لیست پروژه ها و پایان نامه های برق پروژه مورد نظر خود را پیدا کنید.

توجه توجه : در هنگام خرید بهتر است از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده نمایید.

سوال : بعد از پرداخت آنلاین بلافاصله فایل word قابل دریافت است ؟

بله . بعد از خرید موفق لینک دانلود برای شما نشان داده میشود و یک نسخه به ایمیل شما ارسال میشود .

سوال : آیا امکان پرداخت مبلغ با کلیه عابر بانک های عضو شتاب ممکن است ؟

بله ،فقط باید رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشید.

—————————————————www.powerjam.ir—————————————

مراحل خرید قدم به قدم به صورت تصویری برای شما آموزش میدهیم :

۱- میتوانید با مراجعه به پست پروژه مورد نظر در ادامه نوشته آن پروژه در پایین صفحه بر روی تصویر خرید که به شکل زیر هست کلیک کنید و یا پروژه مورد نظرتان را در لیست پروژه ها و پایان نامه های برق  انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.

۲- بعد از کلیک کردن بر روی تصویر بالا  آدرس ایمیل دقیق و بدون www وارد کنید چون لینک دانلود به این ایمیل ارسال میشود. سپس نام و نام خانوادگی را وارد کنید و بر روی گزینه خرید کلیک کنید.

۳-در این مرحله شماره کارت بانکی و شماره رمز دوم کارت بانکی که از خود پردازهای بانکی قابل دریافت میباشد و چهار رقم کد cvv2 که بر روی کارت بانکی درج شده و تاریخ انقضاء کارت در فرم فوق واردکنید همچنین کد کپچا که برای شما نشان داده شده است را در جای خالی وارد کنید توجه کنید که این قسمت به حروف بزرگ و کوچک لاتین حساس میباشد پس مانند تصویر دقیق وارد کنید و سپس بر روی پرداخت کلیک کنید.

۴-در این مرحله بر روی تکمیل فرایند خرید کلیک کنید.

۵- پس از کلیک بر روی تکمیل فرایند خرید اگر پیغام فوق را دریافت کردید بر روی گزینه continue کلیک کنید.

۶- در این مرحله لینک دانلود پروژه خریداری شده در پایین صفحه برای شما فعال میشود و یک ایمیل حاوی لینک دانلود پروژه فوق به ایمیلتان ارسال میشود همچنین با کلیک بر روی Download Now آبی رنگ میتوانید فایل را دریافت نمایید.

۷- در این مرحله با کلیک بر روی save file و گزینه ok فایل در سیستم تان ذخیره میشود.

توجه : چنانچه پس از خرید به هر علتی موفق به دریافت فایل خریداری نشدید اطلاعات پرداخت را از طریق پیامک به شماره ۰۹۹۰۰۸۵۸۰۶۰ و یا ایمیل به آدرس info@powerjam.ir به ما اطلاع دهید پشتیبانی سایت ۲۴ ساعت همه ایام پاسخگو میباشند و بلافاصله فایل برایتان ارسال میشود .

برچسب ها :   

مقالات مرتبط